Kontakt oss

Vet du ikke hvem du skal kontakte med ditt spørsmål, ring 62 59 87 20 eller kontakt oss på
epost@teaterinnlandet.no, så hjelper vi deg videre.
Kontortiden er fra kl. 09:00 til 15:00 alle hverdager.


Teatersjef

Janne Langaas

janne@teaterinnlandet.no

970 69 269


Direktør

Hege Strand

hege@teaterinnlandet.no

928 16 505


Administrasjonskonsulent (vikar)

Svanhild Beston

epost@teaterinnlandet.no

62 59 87 20


Lønns- og regnskapsansvarlig

Magel Harstad Karset

magel@teaterinnlandet.no

920 10 522


Markedssjef

Mari Brovold Owen

mari@teaterinnlandet.no

917 57 996


Informasjonskonsulent

Randi Strømbu

randi@teaterinnlandet.no

915 45 951


Webredaktør | Markedskonsulent

Linda Wolden

linda@teaterinnlandet.no

411 04 384


Markedskonsulent | Billettansvarlig

Silje Gundersen

silje@teaterinnlandet.no

948 95 289


Informasjonskonsulent

Kristine Welde Tranås

kristine@teaterinnlandet.no

466 94 856


Innholdsprodusent

Maren Jervell Lund

maren@teaterinnlandet.no

917 70 821


Produksjonssjef

Unni Moløkken

unni@teaterinnlandet.no

997 18 104


Produksjonsleder

Kari Dæhlin

karid@teaterinnlandet.no

452 34 998


Produksjonsleder

Ida Marie Vik

ida@teaterinnlandet.no

976 55 705


Produksjonsleder

Sigrun Breck Oustad

sigrun@teaterinnlandet.no

911 68 728


Produksjonsleder

Rebecca Røsand

rebecca@teaterinnlandet.no

995 65 191


Turnélegger | Produksjonsassistent

Kari Ilaug Hafsal

karih@teaterinnlandet.no

997 99 125


Teknisk sjef

Olav Nordhagen

olav@teaterinnlandet.no

922 58 798


Tekniker

Kåre Nordseth

kaare@teaterinnlandet.no

906 99 543


Tekniker

Jan Terje Molstad

jan.terje@teaterinnlandet.no

997 88 897


Tekniker

Rune Astrix Strømsæther

rune@teaterinnlandet.no

902 14 012


Tekniker

Thorleif Silkebækken

thorleif@teaterinnlandet.no

416 12 724


Teknisk assistent

Eugenio B. Morales Cabrera

keno.morales@teaterinnlandet.no

911 22 036


Scenograf | Kunstnerisk rådgiver

Kristin Bengtson

kristin@teaterinnlandet.no

415 51 349


Leder for systua | Kostymemaker

Lise Søraune

lise@teaterinnlandet.no

996 26 640


Kostymemaker (permisjon)

Mariann Lørum

mariann@teaterinnlandet.no

476 46 168


Syer

Else Karin Opheim

901 46 392


Kostymesyer

Irén Godtfredsen

iren@teaterinnlandet.no

922 31 832


Rekvisitør

Britt Elin Østby

britt.elin@teaterinnlandet.no

470 36 604


Skuespiller | Kunstnerisk rådgiver

John Nyutstumo

john@teaterinnlandet.no

991 60 909


Skuespiller

Tom Styve

tom@teaterinnlandet.no

901 42 762

Tittel
Innhold